Jæren Overflatebehandling AS
Kalbergveien 3
4355 Kverneland
Tlf: 51480650
Org. No. 822 372 872

Daglig leder
kenneth@j-overflate.no

Forespørsler
elin@j-overflate.no
ine@j-overflate.no
anette@j-overflate.no

 

Bestillinger
bestilling@j-overflate.no

Faktura
faktura@j-overflate.no med kopi til bilag-11699.46652@dokumentmottak.no

 

Alle henvendelser utenom dette anbefales å tas direkte med en av våre ansatte, ikke via bestillingsmail, da denne ikke blir sjekket kontinuerlig.

null

Kenneth Sikveland

Daglig leder/Produksjonsleder

994 77 119

kenneth@j-overflate.no

null

Rita Mæland Skretting

HMSK koordinator

908 09 005

rita@j-overflate.no

null

Elin Walde Hodne

Innkjøp/Ordre/Faktura/Dokumentasjon

952 59 430

elin@j-overflate.no

null

Rune Sikveland

Frosio Inspector

994 99 954

rune@j-overflate.no

null

Anette Auestad Sletten

ORDRE/FAKTURA/DOKUMENTASJON

907 08 665
anette@j-overflate.no

null

Ine Varhaug

ORDRE/FAKTURA/DOKUMENTASJON

907 11 180
Ine@j-overflate.no